Nabídka a Služby

Nástrojárna a lisovna Martin Vít vyrábí, prodává a nabízí:

Frézování, soustružení, řezání, vrtání, broušení (na plocho), kalení (do určitého rozměru výrobku), leštění, pískování.

Formy

Formy na lisování (vstřikování) plastických hmot, přípravky, různé náhradní díly, součástky (kolíky, čepy, táhla, kolečka, futra, vložky, pouzdra … ) z železných a neželezných kovů a plastů (silon, pvc). Dle požadavků zákazníka.

Hmoždinky

Hmoždinky na zateplování domů polystyrenem nebo lignoporem v délkách 65, 85, 110, 125, 145, 165 milimetrů, průměr 10 milimetrů za výhodné ceny .

Díry pro hmoždinky se vrtají vrtákem o průmìru 10 mm. Nezapomínejte, že rozpínací hmoždinky musí být zapuštěny min. 3 cm v masívním jádru zdiva a proto se musí délka hmoždinek přizpůsobit tloušce izolační desky.
K zatloukání používejte, prosím kladivo z plastu. Hlavy hmoždinek musí bát potom ve stejné úrovni s povrchem izolační desky. Při zatloukání roztahovacího trnu můžete roztahovací účinek zmenšit tím způsobem, že jednoduše ulomíte špici roztahovacího trnu.
U budov nad dvě podlaží je v každém případì nutné dodatečně zajistit rohy budov podél jejich okraje vždy jednou řadou hmoždinek i v případě pevného a únosného podkladu.
Schéma rozmístění hmoždinek: U izolačních systémů s polystirenovými deskami se umístí hmoždinky vždy na rozích a ve středu desky.

Vyrábíme a prodáváme

  • Širokou škálu dámských, pánských a holičských hřebenů, čelenek do vlasů a sponek.
  • Výrobou různých druhu výrobků, dílů, součástí a různých reklamních předmětů.
  • Vyrábíme různé druhy plastových kolíčků na montážní linky do různých odvětví automobilového průmyslu.
  • Vyrábíme injektážní kroužky 2 rozměry, rozpěrky na lana 6 a 12 dírové, lanové špice 1,2,3,4 dírové, distanční pásky .

Kontakt

Nástrojárna a lisovna Martin Vít
ul. Borová 143 – Kozly
277 15 Tišice